Domy Henrykowo

Inwestycja sprzedana.

Marzy Ci się taki sam domek i posiadasz działkę w Białymstoku lub okolicach ? Taki domek możemy wybudować też na Twojej działce.

Zadzwoń 570 916 145 

Szukasz spokoju?    Lubisz naturę?

Inwestycja “Domy Henrykowo”, to idealne miejsce dla Ciebie!

Nasza oferta to domy jednorodzinne wolnostojące zlokalizowane na przedmieściach Białegostoku w miejscowości Henrykowo. Jest to jedna z najbardziej wyszukiwanych i pożądanych w ostatnich miesiącach lokalizacji. Jest ona położona w skąpanej w zieleni części Henrykowa. To wymarzone miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Inwestycja jest propozycją dla osób, które oczekują podmiejskiego spokoju, ale jednocześnie komfortu bliskości miasta. Dużym atutem jest jej położenie, które zapewnia wygodne połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Dodatkowo to, co składa się na komfort tej lokalizacji, to brak zabudowy zwartej i bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych. Pobliskie lasy obfitują w grzyby, jagody i poziomki.

W niedalekiej odległości znajduję się szkoła podstawowa (Sobolewo) i przedszkola publiczne (Grabówka i Sobolewo) oraz żłobki (Sobolewo, Grabówka), a także sklepy spożywcze i skatepark. Okolica jest idealna dla rodzin z dziećmi. W pobliżu jest plac zabaw z siłownią. Wewnętrzna uliczka stwarza bezpieczne warunki do zabaw pociech.

Do miejscowości można dojechać autobusem Białostockiej Komunikacji Miejskiej – linia 105. Przystanek znajduję się ok. 120m od nieruchomości.

Świetna lokalizacja

Inwestycja jest propozycją dla osób, które oczekują podmiejskiego spokoju, ale jednocześnie komfortu bliskości miasta. Dużym atutem jest jej położenie, które zapewnia wygodne połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

Kameralne mini osiedle

Domy Henrykowo to cztery domy jednorodzinne wolnostojące.

Funkcjonalne wnętrza

To co wyróżnia nasze domy, to bardzo dobrze przemyślany i sprawdzony rozkład pomieszczeń. Duże przeszklenia, wychodzące na ogród, zapewniają więcej światła w pomieszczeniach.

Komunikacja

Do Henrykowa z centrum Białegostoku można dojechać w ok. 10 min. Wszystko to dzięki niedawno zmodernizowanym drogom dojazdowym. Dojechać też można autobusem BKM - linia 105. Przystanek znajduje się ok. 120m od nieruchomości.

Wszędzie blisko

Szkoła

Ok. 2.5 minuty, tylko tyle zamuje dojazd do szkoły. Dzieci mogą też dojechać autobusem szkolnym.

Przedszkole i żłobek

Dojazd zajmuje ok. 5 minut

Sklep

Do sklepu (Biedronka, Chorten) można dojechać w ok. 7 min. Dojazd do sklepu lokalnego czynnego 7 dni w tygodniu zajmuje tylko 2 min.

Dodatkowo w pare minut można też dojechać do apteki, kościoła, lekarza, a także wielu innych sklepów i lokali usługowych (fryzjer, kosmetyczka itp.). “Wyprawa” do Galerii Białej zajmie ok. 10-12 min.

Numer domu

Powierzchnia domu

Powierzchnia działki

Dostępność

Cena i szczegóły

Dom nr. 1

155 m2

484 m2

Sprzedany

Dom nr. 2

155 m2

390 m2

Sprzedany

Dom nr. 3

155 m2

390 m2

Sprzedany

Dom nr. 4

155 m2

491 m2

Sprzedany

Dom nr. 1

 • stan surowy zamknięty
 • powierzchnia 155 m2
 • działka 484 m2
Sprzedany

Dom nr. 2

 • stan surowy zamknięty
 • powierzchnia 155 m2
 • działka ok. 390 m2
Dostępny

Dom nr. 3

 • stan surowy zamknięty
 • powierzchnia 155 m2
 • działka ok. 390 m2
Sprzedany

Dom nr. 4

 • stan surowy zamknięty
 • powierzchnia 155 m2
 • działka 491 m2
Rezerwacja

Wizualizacje

Miejsce inwestycji