Inwestycja "Bliźniaki Henrykowo" to wyjątkowe i kameralne mini osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami.

Inwestycja jest propozycją dla osób, które oczekują podmiejskiego spokoju, ale jednocześnie komfortu bliskości miasta. Jest to jedna z najbardziej wyszukiwanych i pożądanych w ostatnich miesiącach lokalizacji. Jest ona położona w skąpanej w zieleni części Henrykowa. To wymarzone miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dużym atutem jest jej położenie, które zapewnia wygodne połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

Bliźniaki Henrykowo

LOKALIZACJA

Henrykowo k. Sobolewa

– dojazd z Białegostoku drogą asfaltową zajmuję ok. 10min (ostatnie 120m droga utwardzona) 

– cicha i spokojna okolica 

– miejsce idealne dla rodzin z dziećmi 

– komunikacja miejska tylko 120m od domu 

– autobus szkolny 120m od domu 

– brak zabudowy zwartej, dookoła same domki jednorodzinne 

– bardzo blisko sklep, czynny 7 dni w tygodniu 

– w pobliżu plac zabaw z siłownią zewnętrzną 

Co zyskujesz

Świetna lokalizacja

Dojazd z Białegostoku drogą asfaltową zajmuje ok. 10 min.

Własny dom

Każdy z naszych domów posiada podwójną ścianę oddzieloną dodatkowo najwyższej jakości izolacją termiczną i akustyczną. Dzięki temu nawet w "bliźniaku" czujesz się jak w domu wolnostojącym

Duże przeszklenia

W naszych domach montowane są naprawdę duże okna, zapewniające dużą ilość światła w pomieszczeniach

Światłowód

Do każdego domu doprowadzony zostanie światłowód, dzięki któremu będzie można korzystać z super szybkiego internetu, a także telewizji kablowej

Szkoła, przedszkola i żłobki

W niedalekiej odległości (ok. 3-5 min) znajduję się szkoła podstawowa, posiadająca autobus szkolny dowożący dzieci (Sobolewo) i przedszkola publiczne (Sobolewo, Grabówka) oraz żłobki (Sobolewo, Grabówka)

Duża działka

Do każdego z domów przynależy działka o pow. ok. 480 m2 dzięki temu ogrody przy są naprawdę duże i funkcjonalne. Działka jest równa w kszałcie prostokąta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą

ECO DOMY